Náš príbeh

 

 

Spoločnosť EXENTRI bola založená v roku 1996 v krajine nádherných fjordov a polnočného slnka - Nórsku.

Používanie platobných kariet koncom tisícročia prudko vzrástol. Dvaja mladí Nóri sa preto rozhodli, že uspokoja dopyt po malých a modernejších peňaženkách a vyrobia peňaženku, ktorá bude malá, praktická a vždy po ruke.

 

Tak vznikla EXENTRI - malá peňaženka, ktorá v sebe kombinuje to najlepšie z klasických peňaženiek a uspokojí aj modernejšie potreby - viac miesta pre platobné či nákupné karty, ale zároveň s dostatočným miestom pre bankovky a rýchlu dostupnosť k najpoužívanejším dokladom.

 

Po niekoľkých testoch tak vznikol jedinečný systém, v ktorom je peňaženka malá, štíhla a zároveň aj funkčná a estetická.

 

V priebehu rokov záujem o kvalitné peňaženky narastal a vďaka nemu spoločnosť rozšírila ponuku o nové modely a farebné prevedenia.

 

V Českej a Slovenskej republike je výhradným distribútorom týchto peňaženiek spoločnosť HAPPY DISTRIBUTION LTD.

V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte na info@exentri.sk alebo +421 948 88 88 55.

 


 

 

Elegantná

Vyrobená z pravej kože rôznych úprav a farieb s luxusným vzhľadom. Hodí sa nielen k saku do práce, do kabelky v elegantnej spoločnosti, ale aj do vrecka nohavíc na bežný deň.

 

 

Praktická

Peňaženka EXENTRI je veľmi praktická vďaka premyslenému spôsobu ukladania kariet,dokladov a bankoviek. Jednoducho ju zložíte a bezproblémov otvoríte a zatvoríte aj jednou rukou.

 

Vždy po ruke

Vďaka svojej minimálnej veľkosti v zloženom stave sa zmestí nielen do každého vrecka, ale aj do malej kabelky. Máte ju tak vždy po ruke.

 

V luxusnom balení

Vašu novú peňaženku EXENTRI Vám doručíme zabalenú v luxusnej krabičke. Je tak pripravená potešiť Vašich blízkych takmer okamžite.

 

 

 


 

 

  Spoločnosť HAPPY DISTRIBUTION LTD je výhradným distribútorom kožených peňaženiek EXENTRI pre Českú a Slovenskú republiku.

  V prípade záujmu o ďalší predaj nášho sortimentu nás konktatujte so žiadosťou o zaslanie veľkoobchodného cenníka a podmienok predaja na    info@exentri.sk alebo telefonicky +421 948 88 88 55.

Copyright 2015 - 2024 © EXENTRI