Staň sa predajcom EXENTRI

Vlastníte kamennú predajňu alebo e-shop a radi by ste doplnili EXENTRI do Vášho sortimentu?

Neváhajte nás kontaktovať, obratom Vám zašleme veľkoobchodný cenník a ďalšie informácie:

 

info@exentri.sk alebo +421 948 88 88 55

 

Pre online obchodníkov máme k dispozícii kompletný propagačný materiál ako sú fotografie produktov, podklady pre tlač letákov, a reklamné banery, videá.

Pre retailových predajcov sú k dispozícii tiež exkluzívne pultové stojany.

 

          

 


 

 

Elegantná

Vyrobená z pravej kože rôznych úprav a farieb s luxusným vzhľadom. Hodí sa nielen k saku do práce, do kabelky v elegantnej spoločnosti, ale aj do vrecka nohavíc na bežný deň.

 

 

Praktická

Peňaženka EXENTRI je veľmi praktická vďaka premyslenému spôsobu ukladania kariet,dokladov a bankoviek. Jednoducho ju zložíte a bezproblémov otvoríte a zatvoríte aj jednou rukou.

 

Vždy po ruke

Vďaka svojej minimálnej veľkosti v zloženom stave sa zmestí nielen do každého vrecka, ale aj do malej kabelky. Máte ju tak vždy po ruke.

 

V luxusnom balení

Vašu novú peňaženku EXENTRI Vám doručíme zabalenú v luxusnej krabičke. Je tak pripravená potešiť Vašich blízkych takmer okamžite.

 

 

 


 

 

  Spoločnosť HAPPY DISTRIBUTION LTD je výhradným distribútorom kožených peňaženiek EXENTRI pre Českú a Slovenskú republiku.

  V prípade záujmu o ďalší predaj nášho sortimentu nás konktatujte so žiadosťou o zaslanie veľkoobchodného cenníka a podmienok predaja na    info@exentri.sk alebo telefonicky +421 948 88 88 55.

Copyright 2015 - 2024 © EXENTRI